Pomorska Liga Zadaniowa - zgłoszenia tylko do 16 X

Zapraszamy do udziału w Pomorskiej Lidze Zadaniowej, która jest konkursem organizowanym w ramach projektu Zdolni z Pomorza i zakłada popularyzację przedmiotów ścisłych oraz tych, które rozwijają kompetencje społeczne.

Konkurs przebiega w trzech etapach i przeznaczony jest dla:

- uczniów gimnazjów oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych,

- uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Pomorska Liga Zadaniowa obejmuje takie przedmioty, jak:

- biologia
- chemia
- fizyka
- informatyka
- matematyka
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne*

* (Wsparciem w obszarze kompetencji społecznych objęci mogą zostać uczniowie, którzy wykazują się uzdolnieniami w takich przedmiotach, jak np.: język polski, historia, WOS, sztuka, filozofia itp.)

Pomorska Liga Zadaniowa jest konkursem realizowanym w trzech etapach:

• I etap podstawowy - przeprowadzony pod nadzorem nauczycieli w szkołach/placówkach oświatowych,
  • II etap powiatowy - w formie elektronicznej, prace przygotowane przez uczestników w miejscu ich zamieszkania i przesłane zgodnie z instrukcją zamieszczoną na portalu Zdolni z Pomorza (www.zdolnizpomorza.pomorskie.eu) oraz na stronie internetowej Organizatora (www.odn.slupsk.pl).
  • III etap wojewódzki - przeprowadzony w miejscu i czasie, wyznaczonym przez organizatora PLZ.

Uczeń może startować w jednym lub kilku konkursach.

Więcej informacji u p. M.Zybury (biblioteka SP).

Pobierz plik (harmonogram_.pdf)harmonogram_.pdf660 kB
Pobierz plik (regulamin_gim.pdf)regulamin_gim.pdf698 kB
2011 ZKPIG13 - Pomorska Liga Zadaniowa - zgłoszenia tylko do 16 X.