Dziękujemy sponsorom III Międzyszkolnych Potyczek Matematycznych!

Wydarzenia sportowe

Rowerowy MAJ - finał

rmajHURA!

UWIERZYLIŚMY!

ZWYCIĘŻYLIŚMY!

CHCIEĆ, TO MÓC!

16 czerwca o godz.09:30 odbył się uroczysty apel, podczas którego wiceprezydent Gdańska p. Piotr Grzelak wręczył nagrody uczniom SP nr 92. Nasza Szkoła wygrała w kategorii szkół średnich!

2C (93,94%)

0A (41,18%)

więcej>>bike

SUKCES DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ KLASY IV A DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Wspaniałym sukcesem zakończył się III Turniej Piłki Ręcznej Klas IV o Nagrodę Przewodniczącego Rady Dzielnicy Zaspa – Młyniec. Po emocjonujących i bardzo wyrównanych meczach z drużynami SP 35 i SP 76 nasze dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej 4A zajęli I miejsca. Gratulacje dla zawodników i ich trenerów! Nagrody ufundowała RADA DZIELNICY ZASPA-MŁYNIEC, a wręczał je V- CE Przewodniczący Zarządu Bartosz Bejm. Kibicom dziękujemy za żywiołowy i kulturalny doping!

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

Zwycięstwo Szkoły Podstawowej nr 92 w edycji Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska 2016!

Z przyjemnością i ogromnym zadowoleniem informujemy, że drużyna uczniów naszej szkoły zajęła miejsce pierwsze z wynikiem 1206 pkt.

W nagrodę szkoła otrzymuje wizytę w LOOPYS WORLD bez limitu czasu z zajęciami edukacyjno-rekreacyjnymi, poczęstunkiem oraz napojem ( dla 25 osób).

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o imprezie na stronie: http://bieginadzielnicach.pl/

MISTRZOSTWA SP 92 W PIŁCE NOŻNEJ

Po dwóch dniach emocjonujących eliminacji w piątek 17 czerwca odbył się wielki finał Mistrzostw SP 92 w Piłce Nożnej. Mecze o czołowe miejsca odbyły się przy pełnych, głośno dopingujących trybunach. Jako pierwsi w meczu o 3 miejsce stanęły zespoły FC KNOPERSI I FC NIKE. W regulaminowym czasie na tablicy widniał wynik 1:1, a karne rozstrzygnęły o zwycięstwie 4:3 FC NIKE. Była ogromna radość zwycięzców i niestety smutek pokonanych. W meczu o mistrzostwo szkoły walczyli GALAKTYCZNI I KS ZASPA wynik spotkania 4:1 dla galaktycznych i to oni zostali mistrzami szkoły. Gratulujemy!!!pilka
Po niezwykłych emocjach sportowych podczas ceremonii zakończenia pani dyr. Iwona Zielnik wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale, dyplomy, puchar dla mistrzów oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców SP. Nagrodzone zostały również wspaniałe dziewczęta z klasy 4a, które przez wszystkie mecze dopingowały swoich kolegów.
Na pochwałę zasługuje fakt, że wszystkie mecze stały na dobrym poziomie, a zawodnicy wykazali się wysoką kulturą boiskową i wspaniałą współpracą w zespołach zarówno gdy zwyciężali jak i przegrywali. Pamiątkowym zdjęciem zakończyliśmy nasze udane zawody. Całość imprezy przygotowała i poprowadziła koordynator d/s sportu Anna Wesołowska.

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU

1 MIEJSCE GALAKTYCZNI (6B)
2 MIEJSCE KS ZASPA ( 5A)
3 MIEJSCE FC NIKE (4A )
4 MIEJSCE FC KNOPERSY ( 6C )
5 MIEJSCE FORMACJA 1-2-1 (4C i 6C )

Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej młodzieży szkolnej dla chłopców z klasy 6a!

Miło nam poinformować, że chłopcy z klasy VIa w dniach 9-12.06.2016r. brali udział w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Głuchołazach i zdobyli tytuł MISTRZA POLSKI.

W zawodach brało udział 14 drużyn z całego kraju. Nasza drużyna pod okiem trenera Krzysztofa Milusza okazała się być najlepszą!! Mecz finałowy zakończył się remisem 13:13 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne wykonywane przez: Olafa Eiselta, Michała Wierzbickiego i Mateusza Wojdasia - wszyscy nasi zawodnicy strzelali celnie, a Tomasz Rząca - nasz bramkarz - obronił karnego przeciwników i tym samym uzyskaliśmy zwycięstwo!! Tomasz Rząca został również najlepszym bramkarzem turnieju.

Drużyna dołożyła kolejny tytuł mistrzowski do swojej kolekcji - w tym roku chłopcy z klasy VIa uzyskali tytuł Mistrza Gdańska, Mistrza Województwa, a teraz jeszcze Mistrza Polski!

Skład zwycięskiej drużyny: Tomasz Rząca, Michał Wierzbicki, Olaf Eiselt, Piotr Wichman, Stanisław Kraśkiewicz, Maciej Pitucha, Oliwier Kukiełczak, Mateusz Porębski, Jakub Orłowski, Mateusz Wojdaś, Adrian Woszczyk, Kacper Maro. Trener: Krzysztof Milusz

Mamy również wierszyk o ich zwycięstwie:)

Czy wy wiecie czy nie wiecie, Gdańsk najlepszy jest na świecie!

Więc uwierzcie moi mili, chłopcy puchar wywalczyli!!

Mistrza Polski tytuł mają i ze złotem powracają!

Niechaj w Gdańsku w dzwony biją:

WIWAT!!! WIWAT!!! Niech nam żyją!!!!

2011 ZKPIG13 - Wydarzenia sportowe.